• Novinka

SUPER PCT-90 kapsúl

56,90 €
S DPH

Najmodernejšie PCT!

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Obdobie po cykle je minimálne rovnako, ak aj nie dôležitejšie než cyklus samotný - ak vy pomôžete telu dostať sa späť do zabehnutých koľají, ono sa vám odvďačí v podobe kontinuálneho zvyšovania svalovej hmoty a výkonnosti - presne to je hlavnou métou produktu SUPER PCT III.!

Ešte nikdy v histórii nebolo dosiahnutie objemnej svaloviny a extrémnej sily tak jednoduché – súčasný trh je preplnený účinnými, no zároveň extrémne silnými stimulantami, ktorých vyradenie je späté s určitým poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu či zhoršením celkovej psychickej aj fyzickej kondície.

ec31fba3f0c19047844f14f1978cb6c00e3a425e73e052bb.png

Cieľ po skončení ich užívania je teda jasný - naštartovať vlastnú produkciu testosterónu a zachovať čo najväčšie množstvo nadobudnutej svalovej hmoty a sily – to je možné jedine zaradením produktov z kategórie PCT. Ponukané alternatívy sú hneď dve - buď si jednotlivé medikamenty zaobstaráte jednotlivo, čo je pracné a nákladné alebo siahnete po dostupnejšej, diskrétnejšej a najmä ekonomickejšej „all in one“ formuly produktu SUPER PCT III.

SUPER PCT III. tvoria výhradne prírodné zložky, ktorých synergia je schopná zabezpečiť komplexnú regeneráciu orgánov aj hladín hormónov, no zároveň uchovať maximálny rozmer svalov. 

Tak ako pristupujete k samotnému cyklu a svoje myšlienky sústredíte na nárast svalovej hmoty, upriamte  pozornosť aj na PCT. Rovnica je jednoduchá - ak sa vám podarí udržať nadobudnutú svalovú hmotu a silu, v ďalšom cykle sa vaše prírastky mnohonásobne MNOHONÁSOBNE zvýšia!

0b746d9a1753951cdacc54eb699fa5b261c9094a11f2174b.png

Booster testosterónu

Tribulus terrestris, iným názvom býčia hlava alebo diablov tŕň, je trvalá bylina, ktorá sa užíva ako ako diuretikum, tonikum zlepšujúce odolnosť organizmu a dokonca prostriedok na zvýšenie športových výkonov, zároveň pôsobi ako stimulant produkcie testosterónu, čo sa odzrkadlí na náraste svalovej hmoty, sily aj regenerácie. Rovnako preukazateľný je jeho vplyv na sexuálnu túžbu a množstvo spermií u mužov s určitým stupňom neplodnosti.

Ashwagandha extrakt  dokáže vo vysokých dávkach znížiť hladinu prolaktínu o 12% a zvýšiť testosterón o 10-22%. Tým, že sa jedná o adaptogén, znižuje množstvo kortizolu v ľudskom tele a pomáha tak zvládať záťaž aj stres.

Anti-estrogén

Resverastrol má v sebe potenciál predlžovať ľudský život, a to najmä prostredníctvom ochrany pred kardiovaskulárnymi ochoreniami a zlepšením inzulínovej senzitivity. Výsledky laboratórnych štúdií preukázali schopnosť zvýšiť mieru konverzie cholesterolu na testosterón a blokovať enzým aromatázy.

Ochrana pečene

d15bd486d5ce3fb1452860d0e39890aefe9bc5e42cce31d5.png

N-Acetylcysteín je účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky.

Pestrec mariánsky je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

Ochrana srdca

Extrakt z bobúľ hlohu je jeden z najúčinnejších prírodných liečiv na zlepšenie kardiovaskulárnych funkcií.

Koenzým Q10 je dôležitá látka potrebná na správnu funkciu mnohých orgánov a chemických reakcií v tele. Pomáha zásobovať bunky energiou a je prospešný pri chorobách postihujúcich srdce, rakovine a svalových bolestiach.

Prostata

Extrakt zo žihľavy dvojdomej je podľa dostupných štúdií schopný prispieť k zvýšeniu hladiny testosterónu a liečbe zväčšenej prostaty.

Serenoa plazivá sa najčastejšie používa na znižovanie príznakov zväčšenej prostaty, zároveň však účinne zabraňuje tomu, aby bol testosterón premenený na dihydrotestosterón (DHT).

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu ráno, 1 kapsulu na obed a 1 kapsulu večer. Zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie:

Doplnok výživy nie je vhodný pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas zhoršeného zdravotného stavu a kombinovaním s alkoholom, liekmi alebo inými omamnými látkami.

Supplement facts
Serving size 3 Capsules
Servings per container 30
Amount Per Serving %DV*

(TST BOOST)

Tribulus Terrestris standardized to protodioscine (98% saponins) (900mg), Withania somnisfera - Aswagandha 25:1 (900mg)

**

(ANTI-ESTROGEN)

Polygonum Cuspidatum P.E. 98% Resverastrol (200mg)

**

(LIVER GUARD)

N-Acetyl-Cysteine (300mg), Milk thirstle 80%, Silimarine (150mg)

**

(HEART GUARD)

Hawthorne extract 10:1 (50mg), CoQ10 (100mg)

**

(PROSTATE)

Stinging Nettle root extract 10:1 (50mg), Saw Palmetto Berry Extract 5:1 (50mg), Long Jack (100mg)

**
Other Ingredients: Magnesium Stearate, Cellulose, Gelatin capsule
2 položky