• Novinka

Giganto-90 kapsúl

96,90 €
S DPH

Zaži, čo znamená byť gigantický!

Množstvo
Posledné kusy v sklade

GIGANTO

Impozantné svaly a sila – to sú dve vlastnosti, ktoré máte na dosah s produktom GIGANTO!

Za účinnou kombináciou prohormónov, SARMs a prírodných zložiek stojí tím lekárov, odborníkov z oblasti suplementárnej výživy a skutočných športovcov. Práve posledná menovaná skupina zohrala rozhodujúcu úlohu v tom, že GIGANTO tvorí formula látok, ktoré sú ideálne do objemového obdobia alebo prípravy, kedy je cieľom vybudovať čo najväčší svalový objem a silu. Výskyt zvýšeného zadržiavania vody, prípadne vznik gynekomastie je málo pravdepodobný.Toxický vplyv účinných látok je stredný, avšak vďaka podporným látkam veľmi nepravdepodobný. Komplex účinných látok je obohatený o zložky zlepšujúce vstrebateľnosť.

Ak máš pocit, že si dosiahol vrchol a ďalej sa ti nedarí napredovať – skús GIGANTO a zaži, čo znamená byť gigantický!

6904302e529c24079bc3ba730fe08a32598a1e842a3ab76d.png

Aktívna zmes

Etiocholenol (Alpha1 alebo Alpha One) je jedným z nasilnejších prohormónov dostupných na trhu. Je určený pre skúsených cvičencov, vykazuje mimoriadne silné účinky a výsledky sú naozaj pôsobivé – zvýšenie telesnej hmotnosti, nárast svalovej hmoty a sily, zlepšenie hustoty a plnosti svalstva. Hodí sa do kratších cyklov (2 – 4 týždne), po ktorých je nutné zaradiť PCT (Post Cycle Therapy).

Ibutamoren pôsobí ako silný, perorálne účinný produkt na zlepšenie sekrécie rastového hormónu a imitácie stimulačného účinku GH, endogénneho hormónu ghrelínu. Vedeckými štúdiami bolo taktiež preukázaná preodukcia trvalého zvýšenia plazmatických hladín niekoľkých hormónov, vrátane rastového hormónu a IGF-1, zároveň však bez zvyšovanie hladiny kortizolu. Medzi účinky patrí nárast svalovej hmoty, zlepšenie minerálnej hustoty kostí a pozitívne vplýva na metabolizmus telesného tuku.

Hexadron je silná anabolická zmes, ktorá sa vyrába buď samostatne alebo ako súčasť viaczložkových produktov. Látka je sama o sebe aktívna, v tele sa nemusí konvertovať, čo je bezpochyby mimoriadnou výhodou. Má veľký anabolicko:androgénny pomer (300:1) a medzi typické účinky patrí nárast kvalitných a plných svalových prírastkov ako aj ohromná sila.

6ad12faa7220ce85d4dc50759fc98e2b7280a2ca21ddce3a.png

Extrakt z lyka jelenieho parožia môže pôsobiť ako prirodzený adaptogén, ktorý obnovuje homeostázu v tele, ale zároveň je aj zdrojom hormónov a rastových faktorov vrátane IGF-1 (inzulín-podobný rastový faktor-1), IGF-2 (inzulínový rastový faktor-2) a EGF (epidermálny rastový faktor). Účinné látky sú predovšetkým prekurzory, ktoré telo potrebuje na spracovanie látok. Výskum naznačuje, že exktrakt z lyka má pozitívny vplyv na športový výkon - zvýšenie svalovej sily, vytrvalosti, aeróbnej kapacity a času potrebného na zotavenie.

Zmes podporujúca vstrebateľnosť a využiteľnosť látok

Zázvor. Ďumbier lekársky sa spočiatku využíval len ako korenina, no čoskoro na to, bolo objavené aj jeho využitie v lekárstve. Primárne z lepšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele, no posilňuje aj imunitu, bojuje proti chrípke a nachladnutiu, napomáha pri tráviacích ťažkostiach a tlmí rôzne bolesti.

Naringín flavonoidný glykozid hojne obsiahnutý v koži pomaranča a grapefruitu, je pôvodcom ich horkostej chuti. Zvyšuje biologickú dostupnosť (využiteľnosť živín) a zlepšuje cievny systém.

Bioperín alebo piperín je chemikália, ktorá robí čierne korenie ostrým. Je považovaná za prírodné antidepresívum, ovplyvňuje nervový systém a zvyšuje funkcie mozgu. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávenie, zintenzívňuje metabolizmus aj úbytok hmotnosti a preukazateľne znižuje bolesť. Navyše, zvyšuje biologickú dostupnosť viacerých živín, výživových doplnkov a liekov.

Zmes na podporu zdravia pečene

N-Acetylcysteín je účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky. 

Fosfatidylcholín je kľúčovou zložkou našich buniek. Jeho užívanie môže zlepšiť duševné, pečeňové a črevné zdravie, chráni nervy a skvalitňuje pamäť. Štúdia vykonávaná na zvieratách ukázala, že fosfatidylcholín môže podporiť regeneráciu pečene, jeho nízke hladiny korelovali s poškodením pečene až smrťou.

Pestrec mariánsky je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

71224dd8b1a77c5025986fcf87d7d08857635365318a1f12.png

R-ALA (kyselina lipoová) je prírodná antioxidačná a protizápalová zlúčenina, ktorá chráni mozog, nervový systém, pečeň aj obličky, pomáha s úbytkom hmotnosti, zlepšuje cukrovku, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a zmierňuje bolesť.

Niacín (vitamín B3) sa nachádza vo väčšine dostupných potravín, podporuje funkciu tráviaceho ústrojenstva, kože a nervov. Má nenahraditeľnú funkciu pri pri premene potravy na energiu a zvyšuje HDL cholesterol („dobrý cholestero“l), ktorý môže z tela odstrániť ďalší cholesterol.

Tauroursodeoxycholová kyselina je žlčová kyselina, ktorá sa nachádza v stopových množstvách v ľudskom tele. Žlčové kyseliny sú zlúčeniny uvoľnené zo žlčníka, ktoré pomáhajú tráveniu tukov. TUDCA znižuje programovanú smrť buniek (apoptózu) v zdravých bunkách, ostraňuje toxické žlčové kyseliny z pečene, zabraňuje poškodeniu pečeňových buniek a znižuje zvýšené pečeňové enzýmy.

** Daily Value not Established

Odporúčané dávkovanie:

Užite 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu na obed a 1 kapsulu večer pred spaním. Pre ešte lepší efekt, kvôli pridaným látkam ibutamoren a hexadrone, odporúčame užívať 1 kapsulu ráno a 2 kapsule večer pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody. Po skončení užívania sa odporúča užívať produkty z kategórie PCT.

Upozornenie:

Doplnok výživy nie je vhodný pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas zhoršeného zdravotného stavu a kombinovaním s alkoholom, liekmi alebo inými omamnými látkami.

Supplement facts
Serving size 3 Capsules
Servings per container: 30
Amount Per Serving % DV*
GIGANTO® PROPRIETARY BLEND 287mg/70 mg active substance **
/Natural occuring plant sterols and steroidal saponins extracted from Withania somnifera and Rhodiola roanensis enriched by anabolic precursors Etiocholenol, Ibutamoren, MK677, Hexadrone, IGF-1 (from Deer Antler Velver extract 4:1)
UTILIZATION stack 300 mg **
Ginger root extract (200mg), Naringin (95mg), Bioperine (5mg)
LIVER SUPPORT stack 2000 mg **
N-Acetyl-cysteine (1000mg), Phosphatidylcholine (500mg), Milk thirstle 90% (300mg), R-ALA - Alpha lipoic acid (100mg), Niacin - B3 (50mg), Tauroursodeoxycholic acid - TUDCA (50mg)
Other Ingredients: Magnesium Stearate, Cellulose, Gelatin capsule
2 položky