VENGEANCE + ARIMIT + HYDRA View larger

VENGEANCE + ARIMIT + HYDRA

162,90 €

AK0021

Nový

10 Kusy

1-5 dní

Absolútne jedinečný prohormón s účinkami anabolických steroidov pre rast svalov bez nechceného zadržiavania vody v podkoží.

 • Rast čistých svalov
 • Dve extrémne silné zložky
 • Zvýšenie hladiny testosterónu a posilnenie libida
 • Výborné výsledky v kombinácii s bežnými proteínovými doplnkami

Zisk štíhlej a svalnatej postavy je snom všetkých ľudí, ktorí sa venujú cvičeniu. Ak čítate tieto riadky ste jeden z nich. Kategória prohormónov je relatívne nová, no vďaka svojim silným účinkom na rast svalov, zvýšenie hladiny testosterónu, na zlepšenie silového fondu a vytrvalosti patria momentálne k top produktom na americkom trhu so špeciálnou výživou. Ak by sme si rozmenili problematiku suplementácie a podpory tréningu na drobné, vyzeralo by to takto:

 1. Doplnky výživy
 2. Prohormóny
 3. Anabolické steroidy

Z tohto jednoduchého poradia môžeme zistiť, že prohormóny sú niekde uprostred. Sú ďaleko viac účinnejšie, než bežné doplnky, no napriek tomu to nie sú anabolické steroidy. Prečo je to tak? V prvom rade si musíte uvedomiť, že anabolické steroidy sú lieky, teda látky podávané pacientom z rôznych dôvodov (ťažké úrazy, závažné ochorenia, potreba akútnej regenerácie). Tým, že ich sila je nespochybniteľná, nesú v sebe aj pomerne veľké riziko v podobe negatívnych vedľajších účinkov, ako je napríklad: negatívny vplyv na funkcie pečene, srdca, obehového systému, rozhodenie hormonálneho systému, vypadávanie vlasov, akné. Všetky tieto negatíva a ich intenzita sa odvíja od množstva a dĺžky užívania anabolických steroidov. Tým, že sú prohormóny určené priamo pre športovcov, sa vedci pri ich vývoji zamerali na stránku ich bezpečnosti. Vyvinuli tak extrémne účinné látky, ktoré sú absolútne bezpečné. To je hlavný benefit ich užívania. Je tu však jeden problém, o ktorom je nutné sa zmieniť a to, že pokiaľ budete testovaní, môžete mať pozitívny dopingový nález. Bohužiaľ je problém presne určiť detekčnosť týchto produktov. V literatúre sa môžeme dočítať, že sa môže jednať o niekoľko hodín, až niekoľko dní. Tak ako u anabolických steroidov, aj tu platí, že prohormóny zlepšujú syntézu proteínov, preto je najideálnejšia kombinácia s doplnkami výživy, ako sú proteíny, gainer, aminokyseliny, alebo BCAA.

Vengance je určený pre všetkých, ktorí chcú štíhlu, vyrysovanú a svalnatú postavu bez nežiaduceho zadržiavania vody v tele, ktoré môžu spôsobovať ďalšie prohormónové zlúčeniny. Vengeance obsahuje dve výkonné prohormónové zlúčeniny, ktoré pôsobia synergicky na podporu rastu svalov, pri súčasnom znížení zadržiavania vody. Ak sú vašim cieľom tvrdé a čisté svaly, Vengeance je ten pravý prohormón pre vás!

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dávku 2 kapsuly v priebehu 24 hodín. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s pravidelným cvičením a vyváženou stravou. Po skončenú užívania odporúčame nasadiť Arimi-T pre správnu PCT. Odporúčame kombinovať s produktmi Sentinel, Bedlam, Decimate, Demonize, alebo Hydra. Pre zisk maximálnych účinkov suplementujte doplnkami: proteín, gainer, aminokyseliny a BCAA.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a tiež maximálnu dobu užívania (4 týždne). Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Špeciálne vyvinutý produkt pre potreby PCT. Zvyšuje hladinu testosterónu, znižuje produkciu kortizolu, detoxikuje pečeň a pôsobí antioxidačne.

 • Kompletný produkt do PCT
 • Posilňuje vylučovanie testosterónu
 • Znižuje hladinu kortizolu
 • Podporuje zdravie pečene
 • Pôsobí antioxidačne

Prohormóny, sú svojou silou na úrovni anabolických steroidov. Sú síce ďaleko bezpečnejšie, no niektoré z nich si vyžadujú aplikáciu PCT (Post Cycle Therapy). Hlavnou úlohou PCT je dostať telo späť do starých koľají hormonálnej činnosti a najmä snaha o uchovanie čo najväčšieho množstva získanej svalovej hmoty. Aj k tomuto obdobiu treba pristupovať s čo najväčším rešpektom a je dobré mať každý krok dobre premyslený. Veľa cvičencov práve na PCT zabúda, utešuje tým, že to nie je nutné, nechcú investovať ďalšie finančné prostriedky. To je ale chybný postoj, ktorý ich ukráti o pokrok. Pri použití anabolických steroidov sa najčastejšie udáva aplikácia produktov: tamoxifen, HCG, clomid, spiropent. Okrem iného vysoké dávky tribulusu, poprípade iného testosterónového boostera. Možno práve množstvo týchto vecí a komplikovanosť aplikácie núti ľudí PCT úplne vynechať. Arimi T je kompletné riešenie. Ukrýva v sebe zložky, ktoré podporujú vylučovanie vlastného testosterónu, obmedzujú vylučovanie kortizolu a majú priaznivé účinky na zdravie vašej pečene. Je to ideálna voľba pre vás nie len po prohormónových cykloch, ale aj po cykloch s anabolickými steroidmi.

Arimi T je silná kombinácia prírodného posilňovača testosterónu (Cholorophytum Borivilanium), silného detoxifikátoru pečene a prírodného antioxidantu (NAC).  Obsahuje tiež špeciálne vyvinutú zložku Androst 4,5-diene-7, 17-dione, ktorá je uvádzaná na trh ako inhibítor aromatázy a inhibítor kortizolu.

Arimi T je ideálnym produktom do obdobia po cykloch - teda PCT. Vďaka nemu si zachováte nadobudnuté kilogramy svalov, ktoré ste získali, detoxikujete pečeň, celý organizmus a naštartujete tvorbu vlastného testosterónu. Ideálny produkt nie len po prohormónových kúrach, ale aj po cykloch s anabolickými steroidmi.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte jednu kapsulu jeden, až trikrát denne spolu s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dávku 4 kapsuly v priebehu 24 hodín. Arimit T je špeciálne navrhnutý produkt, ktorý je určený do PCT. Je určený na použitie po každom cykle s prohormónmi na rýchle obnovenie hormonálnych funkcií a uchovanie získanej svalovej hmoty.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Efektívny, rokmi overený prohormón pre maximálny rast čistých svalov!

 • Rast čistých svalov
 • Vhodný pre začiatočníkov
 • Nulová aromatizácia
 • Zvýšenie hladiny testosterónu
 • Lepšia odolnosť svalov počas tréningu

 

Hydra predstavuje presný moment, ktorým sa dá vyjadriť odlišnosť medzi prohormónmi a anabolickými steroidmi. Účinky a sila prohormónov je porovnateľná so steroidmi, ale nulové riziko poškodenia zdravia. To znie skvele, nie? Množstvo pozitívnych výsledkov vedeckých štúdií a najmä reálne výsledky ľudí predurčujú produkt HYDRA na pomyselné prvé miesto v tejto kategórii. Vďaka tomuto produktu zažijete aké to je získať svaly zvečera do rána.

Čo je HYDRA?

Hydra je klenotom firmy UG-pharma. Každá kapsula obsahuje 50 mg Halodrolu. Halodrol (Chlorodehydromethylandrostenediol-CDMA) je derivát anabolických steroidov testosterónu. Má vyvážený pomer anabolických a androgénnych účinkov, preto je medzi užívateľmi veľmi obľúbený. Tak ako je to u anabolických steroidov, aj prohormóny výrazne zvyšujú syntézu svalových bielkovín. Práve táto vlastnosť je tou najkľúčovejšou pri dosahovaní vašich cieľov. Preto odporúčame prohormóny kombinovať jednak navzájom (pre ešte lepší efekt), jednak s inými suplementmi ako sú proteíny, gainery, aminokyseliny, BCAA a rôzne NO produkty.

Čo môžem od produktu Hydra očakávať?

Hydra sa postará o nárast hladiny testosterónu a tým pádom má vplyv na rast svalovej hmoty, sily a telesnej zdatnosti. Vďaka Halodrolu pocítite napumpovanie ako nikdy predtým! Okrem týchto pozitívnych vlastností má ešte jednu výnimočnú schopnosť a tou je, že zvyšuje počet svalových vlákien. To nedokáže žiadny iný produkt!

Halodrol (4-chlór-17a-metyl-androst-1,4-dién-3,17p-dión) je snáď jeden z najobľúbenejších a rokmi overeným prohormónom. Halodrol predstavuje pre začínajúcich konzumentov najlepšiu voľbu vďaka svojej dobrej povesti, minimálnymi vedľajšími účinkami a  s extrémnym vplyvom na rast čistých svalov. Zvyčajná dávka predstavuje začiatočníkov je 50 – 75 mg denne, pre pokročilých športovcov je optimálna denná dávka 100 mg. Najvhodnejšia doba užívania sú 4 – 6 týždňov.

Výsledky užívania sú dych vyrážajúce! Aj keď sa jedná o čisté svaly bez zbytočnej vody, nárast svalov je na úrovni 4 – 7 kg po jednom cykle. Okrem pozitívneho vplyvu na rast svalov zaznamenáte užívaním produktu Hydra lepšie napumpovanie svalov počas tréningu.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Odporúčaná dávka je 50 – 100 mg denne, jedna kapsula ráno a večer po jedle. Optimálna dávka pre začiatočníkov je 50 mg (1 kapsula večer). Doba užívania je 4 – 6 týždňov. Po skončenú užívania odporúčame nasadiť Arimi-T pre správnu PCT. Pre maximalizáciu výsledkov odporúčame kombináciu s Demonize, Eshred, Sentinel a Bedlam.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a tiež maximálnu dobu užívania. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

VENGEANCE + ARIMIT + HYDRA

VENGEANCE + ARIMIT + HYDRA

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty