Viking + super pct View larger

Viking + super pct

131,90 €

AK0019

Nový

6 Kusy

1-5 dní

Keď prohormón, tak poriadny, Viking je briliant a najväčší brat série Warrior! Hmota, sila, prekrvenie extrémneho rozmeru už v priebehu niekoľkých pár dní.

Benefity Viking:

 • Megadávka štyroch komponentov
 • Zvýšenie čistej svalovej hmoty
 • Extrémne prekrvenie svalov

Už viete prečo sú kulturisti v USA takí dobrí? Odpoveď znie: lebo poznajú a konzumujú prohormóny. Zlatý stred v suplementácii športovcov. Sú rovnako účinné ako anaboliká, ale s oveľa nižšími negatívnymi vedľajšími účinkami. Dnes si tieto zázračné produkty môžete zakúpiť a na vlastnej koži zistiť aké to je, vidieť rásť svaly priamo pred očami!

Viking predstavuje ďalší zo série Warrior. Tentokrát sa jedná o extrémne silnú formulu štyroch silných zložiek. Viking predstavuje ďalšieho súrodenca z rodiny produktov od Warrior Labz. Naši vedci veľmi radu spájajú to najlepšie, čo je momentálne na trhu. Výsledkom niekoľkoročného testovania a vývoja je produkt Viking, ktorý je najobľúbenejší prohormónový produkt v USA. Prečo je tomu tak? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Je extrémne silný!

Silu mu dodáva štvorkombinácia zložiek:

 • Epistane – je veľmi obľúbený prohormón medzi začiatočníkmi. Hlavnými výhodami jeho užívania je čistá, suchá svalová hmota bez zbytočnej vody. Má anti-estrogénové vlastnosti, čo je vo veľa prípadoch veľmi pozitívna vlastnosť.
 • Halodrol – je prekurzor (4 chlorodehydromethyltestosterone), ilegálneho steroidu, ktorý bol vyvinutý vedeckými pracovníkmi vo východnom Nemecku. Je ideálny pre začiatočníkov ako jediný prohormón alebo v kombinácii s Epi, poprípade LMG. Má výborné účinky na redukciu tukového tkaniva.
 • Trenavar – veľmi populárny prohormón, vďaka ktorým zaznamenáte fantastické prírastky na svalovej hmote a sile. Medzi odborníkmi sa považuje za najsilnejší prohormón.
 • 1 Andro – je non-methylovaný prohormón, ktorý podporuje zvýšenie svalovej hmoty a sily. 1-Andro je konvertovaný na 1-testosterón, ktorý je 7 krát viac anabolický ako testosterón. Aj keď sa jedná o pomerne silný prohormón, nemusíte sa báť nežiaducich vedľajších účinkov.

Ak sa v problematike prohormónov ako tak orientujete viete, že tieto zložky sú silné aj keby boli užívané samostatne. Ak však máte v rukách ich vzájomnú kombináciu, ich účinky sú ešte výraznejšie. Vďaka produktu Viking môžete očakávať v priemere 4 - 11 kg a to už po prvom cykle užívania, ktorý by nemal trvať viac ako jeden mesiac. Svalové zisky budú extrémne kvalitné, suché, bez zbytočného zavodnenia. Je ideálny produkt do predsúťažnej diéty, kedy potrebujete maximálne vyrysovať svoje svalstvo, no súčasne tak ochrániť svalovú hmotu. Viking tieto vlastnosti má!

Vďaka použitiu jednotlivých zložiek je Viking mierny k organizmu a nemusíte sa obávať negatívnych vedľajších vlastností. Zažite na vlastnej koži ako je to naberať svaly doslova pred očami!

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT.

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Super PCT je komplexný produkt určený do obdobia po vysadení prohormónov. Obsahuje zložky napomáhajúce obnovovať hladinu testosterónu, je silne anti-estrogénový, pomáha regenerovať pečeň a chráni zdravie srdca a prostaty.

Benefity Super PCT:

 • ALL in ONE formula do PCT
 • Posilňuje sekréciu testosterónu
 • Regeneruje pečeň
 • Ochraňuje srdce a prostatu

Už viackrát sme v našich článkoch opisovali dôležitosť PCT. PCT je skratka z anglického slovného spojenia post-cycle-therapy.Jedná sa o obdobie po vysadení prohormónových produktov. Toto obdobie je charakteristické poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu a celkovým zhoršením kondície, ak necháme organizmus úplne bez podpory. Tak ako je našou snahou v cykloch nabrať čo najviac svalovej hmoty, rovnako zodpovedne musíme pristupovať aj k obdobiu PCT, pretože práve toto obdobie rozhoduje, koľko z drahocennej hmoty udržíme.

V praxi sú známe prípady a pomerne často sa stáva, že najmä začiatočníci a mladí ľudia nemyslia na obdobie po a telo nechajú doslova prirodzene zničiť. Hlavným cieľom tejto fázy je maximalizovať vylučovanie testosterónu prirodzenou cestou a obnoviť zdravie pečene. Máme dve cesty, obstarať si nejaký dostupný testosterónový booster a prácne si zaobstarať dostupné medikamenty na obnovu činnosti pečene. Druhou, rozhodne dostupnejšou, diskrétnejšou a najmä ekonomickejšou možnosťou je kúpa Super PCT. Nič iné už potrebovať nebudete. Super PCT je vhodný produkt nielen po cykloch s prohormónmi, ale aj po steroidových cykloch, kedy nahrádzajú produkty typu clomid alebo tamoxifen.

PCT je termín, ktorý sa odvoláva na produkty, ktoré nasledujú po prohormónovom cykle. V tomto období je hlavnou úlohou opäť naštartovať prirodzenú produkciu testosterónu a zároveň regulovať estrogén. V období, keď človek užíva prohormóny, je potlačená vlastná produkcia hormónov. Jedná sa najmä o testosterón. Telo sa snaží tento stav vyrovnať a zvyšuje hladinu estrogénu. Po skončení cyklu môže vaša produkcia testosterónu klesnúť na nulu. Hlavnou úlohou je, aby vaše telo začalo pracovať na tom, aby sa hodnoty testosterónu dostali tam, kde majú byť. Musíte si uvedomiť, že aj v období PCT, keď sa budete snažiť znovu nakopnúť testosterón máte vysokú hladinu estrogénu.

PCT je najdôležitejšia vec, ktorú musíte po prohormónovom cykle urobiť. Pretože prebytok estrogénu a nízka hladina testosterónu môže vaše telo doslova zničiť. Stratíte všetky získané svaly, môžete mať problémy s libidom, u niekoho sa môže objaviť gynekomastia, podráždenie, depresia alebo extrémna únava.

To sú dôvody, prečo je PCT najdôležitejšou časťou prohormónového cyklu. Je nevyhnutné ho aplikovať po každom cykle! Nie len kvôli znovu naštartovaniu hormónov vášho tela, ale aj z dôvodu ochrany pečene a srdca.

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne, vždy 20 minút pred jedlom. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 kapsuly. Vhodné po cykloch s prohormónmi, rovnako tak aj so steroidmi.

Varovanie: Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná, alebo dojčíte. Nepoužívajte ak máte problémy so srdcom, alebo vysoký krvný tlak. Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Viking + super pct

Viking + super pct

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty