Titan + super pct View larger

Titan + super pct

134,90 €

AK0018

Nový

5 Kusy

1-5 dní

TITAN predstavuje skvelý objemový prohormón, ktorý vám pomôže vybudovať čisté svaly za jeden mesiac.

Benefity TITAN:

  • Až 4 kvalitné zložky!
  • Rýchly rast čistých svalov
  • Zlepšenie sily a vytrvalosti
  • Obsahuje Carbopol pre lepšiu absorpciu jednotlivých látok

TITAN patrí do skupiny produktov série Warrior. Svojim zložením patrí medzi to najlepšie, čo môžete mať. Prohormóny sú dostatočne silné samé o sebe, ak ich však vhodne medzi sebou skombinujete dostanete neprekonateľný vzorec, ktorý zabezpečí extrémny narast svalovej hmoty a  ultra rýchlu regeneráciu. Vedci z Warrior Labz dômyselne nadávkovali jednotlivé zložky s cieľom maximalizovať anabolizmus a s tým spojenú veľmi kvalitnú hypertrofiu svalstva.

Pokiaľ ste netrpezlivý a chcete vidieť okamžité výsledky s TITANom sa dočkáte rýchlych výsledkov, ktoré zotrvávajú aj po skončení cyklu. Vďaka pridanej zložke Carbopol budete mať istotu, že každý gram sa dostane tam, kam má.

Ak je vašim cieľom nárast extrémne veľkej svalovej hmoty a hmotnosti, TITAN je ten pravý produkt pre vás. Ukrýva v sebe zložky, ktoré slúžia na rast čistej svalovej hmoty, rovnako tak aj na rast obrovskej hmoty. Je určený pre pokročilých cvičencov, ktorí už majú s PH skúsenosti. Titan spolu s produktom SPARTAN patria k najpredávanejším produktom firmy Warrior Labz.

Zložky produktu TITAN:

EPISTANE: patrí k najobľúbenejším prohormónom na dnešnom trhu. Obľubu si získal najmä tým, že vďaka nemu človek získa čistú svalovú hmotu, ktorá zostáva aj po vysadení. Ukrýva v sebe minimálne riziko negatívnych vedľajších účinkov. Ideálna doba užívania sú 4 týždne, podľa vedeckých štúdií cvičenci zaznamenali nárast svalstva v priemere 3 – 7 kg, všetko v závislosti od tréningu a výživy.

DMZ: bol na trh vydaný v roku 2009 a aj napriek tomu, že bol pôvodne legálny, bol stiahnutý z trhu. Podľa klinických štúdií má rovnaké alebo väčšie účinky na budovanie svalov ako testosterón propionát, stanozolol a anadrol. Je ideálny pre každého, kto sa snaží urobiť krok vpred k rozvoju svalnatej postavy.

Methylstenbolone: je prohormón odvodený od DHT, ktorý vám zabezpečí rast čistej svalovej hmoty. Prírastky nie sú extrémne veľké, ale zato veľmi kvalitné. Za zmienku stojí aj extrémne prekrvenie svalov počas tréningu a to práve vďaka Methylstenbolone.

Deca: jedná sa o relatívne nový prohormón na trhu, ktorý má už podľa názvu účinky ako nandrolon decanoat. Výrazným spôsobom zvyšuje množstvo svalovej hmoty a sily. Má veľmi nízku aromatizáciu.

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT.

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

Super PCT je komplexný produkt určený do obdobia po vysadení prohormónov. Obsahuje zložky napomáhajúce obnovovať hladinu testosterónu, je silne anti-estrogénový, pomáha regenerovať pečeň a chráni zdravie srdca a prostaty.

Benefity Super PCT:

  • ALL in ONE formula do PCT
  • Posilňuje sekréciu testosterónu
  • Regeneruje pečeň
  • Ochraňuje srdce a prostatu

Už viackrát sme v našich článkoch opisovali dôležitosť PCT. PCT je skratka z anglického slovného spojenia post-cycle-therapy.Jedná sa o obdobie po vysadení prohormónových produktov. Toto obdobie je charakteristické poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu a celkovým zhoršením kondície, ak necháme organizmus úplne bez podpory. Tak ako je našou snahou v cykloch nabrať čo najviac svalovej hmoty, rovnako zodpovedne musíme pristupovať aj k obdobiu PCT, pretože práve toto obdobie rozhoduje, koľko z drahocennej hmoty udržíme.

V praxi sú známe prípady a pomerne často sa stáva, že najmä začiatočníci a mladí ľudia nemyslia na obdobie po a telo nechajú doslova prirodzene zničiť. Hlavným cieľom tejto fázy je maximalizovať vylučovanie testosterónu prirodzenou cestou a obnoviť zdravie pečene. Máme dve cesty, obstarať si nejaký dostupný testosterónový booster a prácne si zaobstarať dostupné medikamenty na obnovu činnosti pečene. Druhou, rozhodne dostupnejšou, diskrétnejšou a najmä ekonomickejšou možnosťou je kúpa Super PCT. Nič iné už potrebovať nebudete. Super PCT je vhodný produkt nielen po cykloch s prohormónmi, ale aj po steroidových cykloch, kedy nahrádzajú produkty typu clomid alebo tamoxifen.

PCT je termín, ktorý sa odvoláva na produkty, ktoré nasledujú po prohormónovom cykle. V tomto období je hlavnou úlohou opäť naštartovať prirodzenú produkciu testosterónu a zároveň regulovať estrogén. V období, keď človek užíva prohormóny, je potlačená vlastná produkcia hormónov. Jedná sa najmä o testosterón. Telo sa snaží tento stav vyrovnať a zvyšuje hladinu estrogénu. Po skončení cyklu môže vaša produkcia testosterónu klesnúť na nulu. Hlavnou úlohou je, aby vaše telo začalo pracovať na tom, aby sa hodnoty testosterónu dostali tam, kde majú byť. Musíte si uvedomiť, že aj v období PCT, keď sa budete snažiť znovu nakopnúť testosterón máte vysokú hladinu estrogénu.

PCT je najdôležitejšia vec, ktorú musíte po prohormónovom cykle urobiť. Pretože prebytok estrogénu a nízka hladina testosterónu môže vaše telo doslova zničiť. Stratíte všetky získané svaly, môžete mať problémy s libidom, u niekoho sa môže objaviť gynekomastia, podráždenie, depresia alebo extrémna únava.

To sú dôvody, prečo je PCT najdôležitejšou časťou prohormónového cyklu. Je nevyhnutné ho aplikovať po každom cykle! Nie len kvôli znovu naštartovaniu hormónov vášho tela, ale aj z dôvodu ochrany pečene a srdca.

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne, vždy 20 minút pred jedlom. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 3 kapsuly. Vhodné po cykloch s prohormónmi, rovnako tak aj so steroidmi.

Varovanie: Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, nepoužívajte v prípade ak ste tehotná, alebo dojčíte. Nepoužívajte ak máte problémy so srdcom, alebo vysoký krvný tlak. Uchovávajte mimo dosahu detí, na suchom a chladnom mieste. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Titan + super pct

Titan + super pct

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty