Granite & PCT Advanced View larger

Granite & PCT Advanced

75,99 €

AK0002

Nový

9 Kusy

Popis produktu:

Orb Pharma predstavuje multi zmes spevňovacích prohormónov Granite, najnovší v rade zmesových prohormónov. Vďaka masívnej 70 mg kombinácií dvoch populárnych prohormónových zložiek tento produkt výrazne prispeje k tvorbe svalovej hmoty, rastu sily a podpore tvrdosti a pevného vzhľadu svalov. Granite Vám dodá vzhľad kameňa!
Už počas niekoľkých týždňov zbadáte výrazný prírastok svalov, takže sa nebudete vedieť dočkať ďalšieho tréningu !

Ako to funguje?

Estra - 4,9 - dién - 3,17 - dión - 40mg 

  • je silný prohormón chemicky podobný anabolikám Trenbolon. Ide o veľmi silnú non-metylovanú zlúčeninu, ktorá sa viaže na špecifické receptory prítomné v reprodukčných tkanivách, svaloch a tukoch. Získate svalovú tvrdosť, rast svalovej hmoty, odbúravanie tuku a lepšie prekrvenie.

  2a , 3a - epithio - 17a - methyletioallocholanol - 30 mg

  • Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou. Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

 
Dávkovanie a spôsob použitia:
 
Balenie obsahuje: 60 kapsúl
 
Ako doplnok stravy užívajte 1-2 kapsule denne. Neužívajte viac ako 2 kapsule denne . Neužívajte dlhšie ako 4 týždne. Prestávka minimálne 8 týždňov.
 
Zloženie (1caps):

Estra - 4,9 - dién - 3,17 – dión:  40mg 
2a , 3a - epithio - 17a – methyletioallocholanol: 30 mg
 
Upozornenie:

Nepoužívajte tento liek, ak ste v ohrození alebo sa liečite na vysoký krvný tlak, srdcové ochorenia, obličkové ochorenia , ochorenia štítnej žľazy alebo psychiatrické choroby, úzkosti, depresie, záchvatové ochorenia, mŕtvice, alebo akýkoľvek iný zdravotný problém. Neužívajte tento liek, ak používate antidepresíva, MAO / IMAO inhibítory alebo akékoľvek iné lieky na predpis. Nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov. Udržujte mimo dosahu detí. Ak ste profesionálny športovec overte si či je používanie tohto produktu v súlade s predpismi, keďže užívanie tohto produktu sa ukáže na krvných testoch aj na testoch moču na zakázané latky.
 
PCT Advanced (60caps) - Orb Pharma
 
Popis produktu:
 
Po každom  prohormónovom  cykle / cykle prohormónov sú vaše hormóny  v nerovnováhe. V mnohých prípadoch telo prestane produkovať  normálnu  hladinu  prirodzeného testosterónu, čo môže viesť k stratám svalovej hmoty a sexuálnej túžby.
Nie je nič horšie ako keď po úspešnom prohormónovom cykle mate nízku hladinu testosterónu, čo vedie nie len k strate vašej ťažko získanej svalovej hmote, ale aj k strate sexuálneho apetítu. PCT Advanced od Orb Pharma pôsobí najrýchlejšie a najefektívnejšie po prohormónovom alebo steroidovom cykle. Zníženie estrogénu Vám okamžite urýchli produkciu testosterónu, zlepší Vám náladu a prinavráti Vám Váš sexuálny apetít.
Terapia po prohormonálnom cykle je veľmi jednoduchá, či už ste ju niekedy absolvovali alebo nie. Základom je zvýšenie prirodzenej hladiny testosterónu čo sa dosahuje znížením produkcie estrogénu. Každá hormonálna zmena má veľký vplyv na chod mechanizmov nášho tela a niekedy môže mať vážne následky. PCT bol navrhnutý na základe reakcie tela na  hormonálne budovania svalstva. Cieľom pri vyvíjaní  PCT bolo vyrobiť produkt ktorý bude pomáhať telu  pri návrate do samoregulácie , hormonálnej rovnováhy  a zároveň  eliminovať  stratu svalovej hmoty ako aj vedľajšie účinky spojene s estrogénom.
Užívanie akéhokoľvek hormónu spôsobuje hormonálnu nerovnováhu vášho tela, či už počas cyklu alebo po. Aby ste pochopili prečo je užívanie PCT tak nevyhnutné  po akomkoľvek hormonálnom cykle, musíte pochopiť čo sa deje vo vašom tele počas cyklu. Účelom užívania akýchkoľvek pro- hormónov  je spôsobiť proteínovú syntézu, ktorá vzniká aktiváciou androgénových receptorov. Testosterón je kľúč k týmto výkonným receptorom, avšak bolo zistene že aj iné syntetické a prírodné zlúčeniny majú takúto schopnosť. Celý proces začína buď priamym užívaním testosterónu alebo užívaním podobných chemických zlúčenín ktoré sa podieľajú na samoregulácii produkcie testosterónu vo vašom tele.
Výsledkom užívania PTC je perfektná rovnováha hladiny testosterónu. Užívanie testosterónu alebo jeho ekvivalentu zastavuje prirodzene aktivátory testosterónu vo vašom tele, čo výrazne znižuje prirodzenú sekréciu testosterónu. Po ukončení  cyklu vaše telo  potrebuje veľmi rýchlo začať vyrábať svoje prirodzene aktivátory testosterónu, pretože pravé oni kontrolujú uvoľňovanie testosterónu v tele.

Dávkovanie:

Balenie obsahuje: 60 kapsúl
1 dávka = 1 kapsula
Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu 2x denne.

Zloženie (1caps):

1 4 androstadien - 3 17 – dión: 40 mg
Extrakt z hroznových jadier : 40 mg 
N Acetly Cystenine : 80 mg
Pestrec mariánsky : 60 mg 
Tribulus : 60 mg 
Horney Goat Weed : 70 mg
L- arganin: 60 mg
Citrát zinočnatý : 40 mg 
Želatína ( kapsule )

No customer reviews for the moment.

Write a review

Granite & PCT Advanced

Granite & PCT Advanced

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty