LGD Complete SARM View larger

LGD Complete SARM

50,99 €

ph0100

Nový

2 Kusy

1-5 dní

Niet pochýb o tom, že LGD Complete je najsilnejší a najúčinnejší sarm všetkých čias vyvinutý pre verejnosť.

Výhody sú zhrnutím toho, čo každý kulturista a športovec vôbec potrebuje:

- zvýšenie svalovej hmoty
- stratu telesného tuku
- lepší pocit pohody
- zvýšene libido
- rast svalovej sily
- regeneráciu svalov

Je vhodný pre každého kulturistu a športovca. Spôsobuje nárast svalovej hmoty, urýchľuje spaľovanie telesného tuku, zvyšuje libido a priaznivo vplýva na organizmus. Mnohí vedci predpovedajú, že LGD Complete môže čoskoro nahradiť terapeutickú hormonálnu liečbu a to vďaka  jeho pozitívnych účinkov ktoré nespôsobujú žiadne závažne vedľajšie účinky. LGD sa hodí na všetky typy  tréningov  a môže sa kombinovať aj s inými výživovými doplnkami.

LGD Complete je najlepší medzi SARMS,  čo dokazuje  svojou pokročilou anabolickou aktivitou vo svaloch a kostiach. Selektívne  pôsobí na  svaly a kosti a tým nemá žiaden vplyv na prostatu a mazové žľazy. Pri naberaní objemu dosahuje tie najlepšie výsledky v porovnaní s inými SARMs. Pri kombinovaní LGD spolu so zvýšeným počtom kalórií užívatelia môžu očakávať zväčšenie objemu o 3 – 6 kg avšak záleží na ich strave. Odporúčaná denná dávka pre získanie objemu je 6 až 9 mg počas 8 až 12 týždňoch.

LGD má cenu zlata. Vo veľa prípadoch SARMs spôsobia iba malý nárast svalovej hmoty a  zníženie telesného tuku,  avšak Ostarine  zvýši svalovú hmotu iba tam kde to je potrebne. LGD Comlete sa dobre kombinuje s Ostarine a s akýmkoľvek dobrým spaľovačom tuku.  Odporúčané dávky pre formovanie postavy je  6-9 mg denne počas 8 až 12 týždňov. Výsledky sa líšia od diéty a tréningového planú.

Nedávne štúdie a protokoly ukázali že  LGD Complete je netoxicky. Počas jeho užívania došlo síce k poklesu prirodzeného testosterónu, rovnako ako  aj  k zníženiu SHBG, ale to závisí od dávkovania. Nespôsobil však žiadny významný pokles v LH alebo FSH. LGD Complete pôsobí veľmi povzbudzujúco aj keď represívne, doba zotavenie po jeho užívaní nie je taká dlhá, ako pri anabolických steroidoch.

Po užití celého cyklu LGD Complete sa odporúča užívať cyklus PCT. Jeho účinky nie sú až také represívne ako u  anabolických steroidov, ale je oveľa vyššia ako u iných SARMs tým pádom sa vyžaduje užívanie PCT.
LGD Complete má podobné účinky ako anabolické steroidy, avšak ma minimálne vedľajšie účinky. Je  vynikajúci pre budovanie postavy, zabraňuje ochabnutiu  svalov a účinkuje rovnako dobre samostatne ako aj v kombinácii s inými  SARMs od ALPHAFORM Labs.

Dávkovanie:

Ak to užívate ako výživový doplnok užívajte 1-2 kapsuly denne. Neužívajte viac ako je predpísané dávkovanie. Neužívajte produkt dlhšie ako štyri týždne. Potom nasleduje 8  týždňov pauza.
Balenie obsahuje: 60 kapsúl
Maximálne množstvo dávkovania: 1-2 kapsule


Zloženie : 

4 - ( ( R ) -2 - ( ( R ) -2,2,2 - trifluor - 1 - hydroxyetyl ​​) pyrolidín - 1 - yl ) -2 - trifluórmetyl ) benzonitril: 4 mg 

Stearát horečnatý ( rastlinný výťažok ) 
Prášková celulóza 
Želatínové kapsuly 


Upozornenie: kúra na regeneráciu po vysadení je nutná!

No customer reviews for the moment.

Write a review

LGD Complete SARM

LGD Complete SARM

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty