MK Extreme MK 677 SARM View larger

MK Extreme MK 677 SARM

57,99 €

ph0099

Nový

5 Kusy

1-5 dní

MK EXTREME MK677 SARM účinne pôsobí na sekréciu rastového hormónu, pôsobí perorálne, napodobňuje stimulačný účinok GH endogénneho hormónu ghrelinu. Zvyšujúcu sekréciu látkou, ktorá chemicky stimuluje signály hypofýze k vylučovaniu rastového hormónu .
 
Bolo preukázané, že zvyšuje uvoľňovanie a vytvára trvalé zvýšenie plazmatických hladín niekoľkých hormónov, vrátane rastového hormónu a IGF-1, avšak bez ovplyvnenia hladiny kortizolu. Výskum sa v súčasnosti zameriava na vývoj potenciálnej liečby zníženej hladiny týchto hormónov, napríklad rastového hormónu u detí s jeho nedostatkom. Štúdie ukázali že MK-677 pôsobí na zvýšenie svalovej hmoty a hustoty kostných minerálov, čo sa ukazuje ako sľubná terapia pre liečenie krehkosti u starších osôb. Taktiež mení metabolizmus telesného tuku a môže nájsť svoje uplatnenie pri liečbe obezity  
Zvýšené hladiny rastového hormónu majú svoj trvalý zoznam výhod. Pohybujú sa od rastu čistého svalového tkaniva až po zlepšenie spánku. MK Extreme je aj skvelý sarm doplnok vhodný na kombinovanie, kvôli jeho všestrannosti.  
Sme nadšení z týchto nových SARMs,  je to obrovský krok vpred v preklenutí medzery pre užívateľov, ktorý chcú zvýšiť svoju prirodzenú GH a IGF-1.  
MK Extreme môže zaručiť potenciu a účinnosť v každej jednej kapsule,  je omnoho lepší ako iné produkty, ktoré ste v minulosti mohli zakúpiť.  

Výhody: 
-       Zvýšená hladina séra IGF-1 a rastového hormónu  
-       Podpora prírastku čistej svalovej hmoty  
-       Zvýšená oxidácia tuku  
-       Lieči kosti , šľachy a väzy  
-       Zlepšenie elasticity kože  
-       Lepší spánok 

Dávkovanie a spôsob použitia: 

Balenie obsahuje: 30 dávok
1 dávka - 1 kapsula
 

Výsledky sú zjavne pri odporúčaných dávkach 5-30mg denne, výsledky sú závislé od dávkovania. Pri vyšších dávkach buďte na pozore, týka sa to obvyklých vedľajších účinkov, podobne ako pri užívaní klasického rastového hormónu, napr. znecitlivenie rúk, letargia, ako aj mierne zvýšenie chuti do jedla . 
Ako doplnok stravy užívať 1 kapsulu denne . Neprekračujte odporúčané množstvo, ani neužívajte dlhšie ako 4 po sebe nasledujúce týždne, dodržiavajte prestávku v užívaní minimálne 8 týždňov po ukončení kúry pred začatím novej kury. 
 
Zloženie:

(R)-1′-(2-methylalanyl-O-benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4′-piperidine]: 30mg
 
Stearát horečnatý ( rastlinný výťažok )
Prášková celulóza
Želatínové kapsule

No customer reviews for the moment.

Write a review

MK Extreme MK 677 SARM

MK Extreme MK 677 SARM

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty