Bežecký pás Sapphire TRANCE SG-2300T

996,00 €

anetsrt068

Nový

5 Kusy

Bežecký pás Sapphire TRANCE SG-2300T 

Bežecký pás SG-TRANCE  2300T renomovanej značky Sapphire je kombináciou dobrého dizajnu s modernou technológiou. Je vyrobený s veľkým dôrazom na detail. Toto zariadenie Vám umožní udržať svoje zdravie na vysokej úrovni a v skvelej kondícii. S týmto zariadením si môžete vytvoriť svoju vlastnú, profesionálnu posilňovňu doma a cvičiť kedykoľvek počas dňa alebo v noci.

Pomocou pásu s protišmykovým povrchom, si môžete  byť istí, že behanie na  modely SG-2300T bude bezpečné pre vaše kĺby. Šírka pásu je 138x52 cm. Okrem toho  je vybavený systémom PRO-CUSHION, ktorý zaručuje ešte lepšie odpruženie počas tréningu. Náš bežecký pás pulz nepretržite meria presne umiestneným senzorom v rukoväti prístroja. Výberom programu HRC (Hearth Rate Control), počítač automaticky prispôsobí intenzitu cvičenia vašej tepovej frekvencii.

 

Technický popis:

 

Model:

TRANCE SG-2300T

Výkon motora:

2,5 Hp

Maximálna rýchlosť:

1-20 km/h

Senzory pulzu:

Ano

Bezpečnostná svorka:

Ano

Kolieska na prepravu:

Ano

   

Maximálna váha užívateľa:

150 kg

Počet programov:

20 automatických, 1 manuálny

Uhol stúpania:

0-20%

Možnosť skladania:

Áno

Váha zariadenia:

90 kg

Dĺžka:

183 cm

Celková výška:

144 cm

Šírka:

82 cm

Rozmery po zložení  ( dł. / šír.):

120 cm x 151 cm

Napájanie :

230V

Funkcie počítača:

čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, aktívny program, uhol stúpania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nastavenie uhla sklonu.

 Nastaviteľný uhol pásu, dáva možnosť na plynulé nastavenie intenzity  tréningu (0-20%).Bežecký pás Sapphire TRANCE dáva neobmedzené možnosti, pokiaľ ide o výber vzdelávacích programov. Má viac ako 20 automatických programov s rôznym stupňom obtiažnosti, rovnako ako možnosť nastaviť individuálny tréning.

Môžete nastaviť cieľovú vzdialenosť, množstvo kalórií alebo cvičenia, po ktorom dosiahnutí  bežecký pás zastaví cvičenie. Moderný program HRC automaticky nastavuje intenzitu cvičenia pre vašu  tepovú frekvenciu. Vyberte režim, ktorý zodpovedá vašej kondícii a stavu, alebo na  čo máte práve chuť!

Pás je kontrolovaný pomocou moderného počítačového LCD 7 palcového displeja.  Má 20 automatických režimov cvičenia vhodných pre používateľov na akejkoľvek úrovni sofistikovanosti. Manuálny režim Vám dáva možnosť nastaviť jednotlivé parametre. Počítač zobrazuje čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, aktívny program vo výške svahu. Panel je vybavený špeciálnymi úchytmi, ktoré umožňuje montáž tabletu, ktoré ďalej umožňuje rozvíjať cvičenia.

Pás má bezpečnostný kľúč, ktorý v prípade straty rovnováhy tým, že sa vypne zastavi bežiaci pás. Môže sa ľahko zložiť do  zvislej polohy a presunúť na iné miesto.

Platba iba bankovým prevodom 

No customer reviews for the moment.

Write a review

Bežecký pás Sapphire TRANCE SG-2300T

Bežecký pás Sapphire TRANCE SG-2300T

Súvisiace produkty