BCAA CORE 8:1:1 350G View larger

BCAA CORE 8:1:1 350G

17,00 €

Nový

15 Kusy

1 až 5 dní

POPIS

BCAA CORE 8: 1: 1 je veľmi silná formula s anabolickými, anti-katabolickými  regeneračnými účinkami, slúžiaca k posilneniu imunitného systému. Starostlivo vybrané ingrediencie umožňujú preniknúť do najhlbšej štruktúry svalových buniek, zabraňujú zrúteniu svalových bielkovín, zintenzívňujú spaľovanie tuku a stimulujú rast svalového tkaniva. Suplementácia BCAA CORE prináša rýchlejšie a efektívnejšie výsledky než užívanie samotných BCAA.

BCAA CORE JE triplet aminokyselín s rozvetveným reťazcom (leucín, valín a izoleucín), ktoré vo výžive športovca zaberá osobitné miesto. BCAA tým, že ovplyvňujú aktivitu hormónov, enzýmov a neurotransmiterov, zabraňujú katabolizmu bielkovín vo svaloch, znižujú únavu pri fyzickej námahe a urýchľujú regeneráciu po tréningu. Hrajú dôležitú úlohu v telesnej energetike, stimulujú anabolizmus bielkovín, uľahčujú a urýchľujú odbúravanie tuku. BCAA predstavuje 40% všetkých aminokyselín vyskytujúcich sa vo svaloch. Počas intenzívneho silového cvičenia sa úroveň BCAA v krvi znižuje. Tento jav je znásobený obzvlášť pri kombinovanom silovom tréningu športovcov s diétou s nízkym obsahom sacharidov, zameranú na chudnutie.

Taurín má anti-katabolické a anabolické účinky – podieľa sa na syntéze proteínov, transportu aminokyselín živín do krvi, čo pomáha pri vstrebávaní. To stimuluje pankreas k produkcii inzulínu, obmedzuje tvorbu serotonínu a tým znižuje únavu.

Beta-alanín zvyšuje telesnú kapacitu pri fyzickom výkone – a to v priebehu cvičenia aeróbnom tak aj anaeróbnom. Kyselina mliečna odďaľuje únavu svalov, ktoré sú vystavené záťaži. To umožní ešte intenzívnejší a efektívnejšie cvičenie.

 

No customer reviews for the moment.

Write a review

BCAA CORE 8:1:1 350G

BCAA CORE 8:1:1 350G

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty