FA Xtreme BCAA 5000 View larger

FA Xtreme BCAA 5000

17,00 €

Nový

Xtreme BCAA 5000 JE antikatabolický prípravok dodávajúci organizmu vetvené aminokyseliny BCAA: L-leucín, L-izoleucín, L-Valin. Prípravok obsahuje Voľné formy týchto aminokyselín, ktoré s

Viac detailov

10 Kusy

1 až 5 dní

POPIS

  • Produkt obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) vo vzájomnom pomere (2:1:1).
  • Špičková kvalita aminokyselín s rozvetveným reťazcom v optimálnej dávke – 5 gramov.
  • V každej porcii dostanete až 2500 mg leucínu!
  • Pomáha stimulovať anabolizmus
  • Urýchľuje regeneráciu buniek
  • Zabezpečuje riadne zotavenie po cvičení

Leucín, izoleucín a valín sú tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré musí človek prijímať zvonka, spolu s potravou. Okrem leucínu, izoleucínu a valínu tiež fenylalanín, metionín, tryptofán, treonín a lyzín, ale prvé tri (leucín, izoleucín a valín) predstavujú až 40% z dennej potreby esenciálnych aminokyselín. Odporúča sa príjem 40 mg leucín / kg telesnej hmotnosti na deň a valín a izoleucín a pohybuje sa v rozmedzí od 10 do 30 mg / kg telesnej hmotnosti za deň. Na splnenie potrieb FA Engineered Nutrition vytvorila novú podobu výrobku na základe aminokyselín BCAA – produkt Xtreme BCAA 5000.

Xtreme BCAA 5000 je nový vzorec aminokyseliny vo forme prášku určeného na prípravu nápoja, ktorý v každej porcii obsahuje 5 gramov BCAA najvyššej kvality nevyhnutných pre telo. A to samozrejme v ideálnom pomere medzi 2:1:1. Leucín, izoleucín a valín sú nevyhnutné pre fungovanie svalov počas tréningu, majú vplyv na stimuláciu anabolických procesov, inhibíciu katabolizmu a čo je najdôležitejšie, slúžia ako zdroj energie pre pracujúce svaly.

Pre vykonanie základnej činnosti života, ale aj na intenzívne cvičenie telo využíva molekuly ATP ako zdroj energie vyrobenej v oxidácii glukózy. S klesajúcim množstvom glykogénu uloženého vo forme glukózy v pracujúcich svaloch tiež znižuje množstvo ATP – vysoko energetických častíc, ktoré tvoria “energetické palivo”. Po spustení  zásob glykogénu vo svalových úrovniach ATP sa telo snaží udržať cez degradáciu BCAA a rozdeleniu mastných kyselín. Výsledkom je rozpad svalového tkaniva a voľných aminokyselín, ktoré môžu byť použité v oxidačných procesoch ako zdroj energie pre telo.


DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 2 odmerky (10 g) s 250 ml vody. Konzumujte polovicu porcie pred tréningom a druhú polovicu ihneď po tréningu.


TABUĽKA NUTRIČNÝCH HODNÔT

Hodnoty dennej dávky: (príchuť grep)10 g (2 odmerky)
Počet dávok v balení: 40-80
Hodnoty jednej dávky:
Aminokyseliny (BCAA) 10 000 mg
L-Leucín 5 000 mg
L-Izoleucín 2 500 mg
L-Valín 2 500 mg

ZLOŽENIE

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), farbivo E 171.

UPOZORNENIE

Nekonzumujte ak alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento produkt by nemal byť konzumovaný tehotnými  a dojčiacimi matkami. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

No customer reviews for the moment.

Write a review

FA Xtreme BCAA 5000

FA Xtreme BCAA 5000

Xtreme BCAA 5000 JE antikatabolický prípravok dodávajúci organizmu vetvené aminokyseliny BCAA: L-leucín, L-izoleucín, L-Valin. Prípravok obsahuje Voľné formy týchto aminokyselín, ktoré s

Súvisiace produkty

Zobrazené produkty